Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

Zrod nového webu

jum
 
Příspěvky: 14
Registrován:
sob 23.srp 2008 17:26
Bydliště: Kralův Dvůr

Zrod nového webu

Příspěvekod jum v sob 23.srp 2008 17:56

Dostal jsem na ulici v Berouně lístek s odkazem na fórum Pod Dědem a doma zjišťuji, že jsem se stal druhým registrovaným uživatelem. Nabízí se mi tak možnost sledovat vývoj webových stránek a jejich obsah.
Dáte mi, prosím, vědět, kdo jste rovněž navštívil tento web díky lístečku jako já nebo jinak? Díky.
Jinak přeji mnoho zdaru v novém projektu na regionální úrovni...

Jum

marie
 
Příspěvky: 6
Registrován:
sob 23.srp 2008 17:34

Re: Zrod nového webu

Příspěvekod marie v sob 23.srp 2008 18:18

V poštovní schránce jsem našla letáček s odkazem na berounské fórum. Určitě je to dobrá věc, protože si tu budu moct vylít srdce a poukázat na věci , které se mi v Berouně líbí a se kterými nejsem vůbec spokojená. Dneska jsem sice napsala kritičtější příspěvky, ale příště budu třeba chválit.

jum
 
Příspěvky: 14
Registrován:
sob 23.srp 2008 17:26
Bydliště: Kralův Dvůr

Re:Re: Zrod nového webu

Příspěvekod jum v sob 23.srp 2008 19:13

Děkuji za odpověď. Jedná se o hodnotnou informaci, především pro realizátora tohoto pěkného projektu.

Cadecron
Site Admin
 
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 169
Registrován:
pon 11.srp 2008 01:03
Bydliště: Beroun

Re: Zrod nového webu

Příspěvekod Cadecron v ned 24.srp 2008 09:13

Děkuji za reakce a doufám, že se vám na fóru bude líbit. Určitě rád uvítám jakékoli návrhy a názory, takže neváhejte a pište.

Cadecron

jum
 
Příspěvky: 14
Registrován:
sob 23.srp 2008 17:26
Bydliště: Kralův Dvůr

Re: Zrod nového webu

Příspěvekod jum v čtv 16.říj 2008 12:47

... za tři měsíce 15 členů fóra. Poněkud smutná bilance. Přemýšlím, jak zvýšit návštěvnost a také v čem spočívá. Věřím, že je spousta lidí, kteří by rádi navštívili tento web, ale třeba nemají připojení a PC doma... Nebo je to dáno dobou, kdy lidé prožívají různé starosti a nemají čas?
V budoucnu, až bude větší pravděpodobnost setkání více členů na tomto webu, bych třeba uvítal chat místnost, kde bychom si mohli popovídat on line a třeba si domluvit schůzku. Velké chat jsou už příliš přeplněné...
Každopádně stále sleduji vývoj a držím palce.
jum z okolí Berouna


Zpět na Události

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

{ BER_REG }
Berounský deník

Chyba: Nepodařilo se nalézt žádné zprávy

  • Reklama - ČR

cron