Stránka 1 z 1

Oprava silnice v Plzeňské ulici v Berouně

PříspěvekNapsal: ned 30.srp 2009 17:29
od Cadecron
Diskuze k opravě vozovky v Plzeňské ulici

Vozovka bude zúžena pro zpomalení dopravy (kvůli bezpečnosti), ve vzniklém prostoru vznikne pruh pro cyklisty a parkovací místa.

Fotografie z opravy naleznete zde

Re: Oprava silnice v Plzeňské ulici v Berouně

PříspěvekNapsal: stř 09.zář 2009 16:26
od Luděk P.
To zúžení se mi nezdá jako nejlepší nápad. Vypadá docela velké na to, co a kolik toho tam jezdí. No uvidíme.

Luděk P.

Re: Oprava silnice v Plzeňské ulici v Berouně

PříspěvekNapsal: ned 14.úno 2010 15:56
od anka
Cyklistická stezka vedoucí podél Plzeňské ulice nebyla podle mého nejlepší volba, abych pravdu řekl, málokdy jsem tam cyklistu zahlédl. Z Berouna se bohužel nikdy nestane "cyklistické" město jako jsou např. Poděbrady nebo Choceň a navíc stezka vede vedle velmi frekventované ulice plné zplodin z automobilů, takže člověk, který chce udělat něco pro své zdraví tady na kole spíš zkolabuje.

Re: Oprava silnice v Plzeňské ulici v Berouně

PříspěvekNapsal: čtv 18.úno 2010 11:32
od Petr Sudík
anka píše:Cyklistická stezka vedoucí podél Plzeňské ulice nebyla podle mého nejlepší volba, abych pravdu řekl, málokdy jsem tam cyklistu zahlédl. Z Berouna se bohužel nikdy nestane "cyklistické" město jako jsou např. Poděbrady nebo Choceň a navíc stezka vede vedle velmi frekventované ulice plné zplodin z automobilů, takže člověk, který chce udělat něco pro své zdraví tady na kole spíš zkolabuje.Reakce na Anku:

To že jste zatím málokdy na této cyklostezce zahlédl cyklistu musíte připsat ročnímu období, na jaře a v létě tomu bude podstatně jinak. Nemyslím si, že bylo chybou tuto cyklostezku stavět, silnice se rekonstruovala, navíc výhledově se doprava na Plzeňská zklidní (plánovaný obchvat podél Litavky)
Rozhodně si myslím, že Beroun má na to stát se cyklistickým městem, pouze mu dosud scházely právě ty cyklostezky. Jinak je zde skvělá příroda, zajímavé památky v okolí, pravidelné cyklistické závody a v neposlední řadě firma Šírer.