Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

Sázková kancelář

lika
 

Sázková kancelář

Příspěvekod lika v pát 05.lis 2021 07:23

Sázková kancelář: co potřebujete vědět předtím než se pustíte do sázení
Bonusy sázkových kanceláří.
Často bookmakeři, kteří pracují na internetu (online bookmakeři), povzbuzují své klienty různými bonusovými nabídkami. Nejčastěji se jedná o bonusy na první vklad (uvítací bonusy) nebo bonusy pro volné sázky.
Sázková kancelář: co potřebujete vědět předtím než se pustíte do sázení https://sazka24.cz/baze-znalosti/skola- ... -do-sazeni
Upozornění: než se dohodnete na získání bonusu od bookmakera, musíte se pečlivě seznámit s podmínkami akce!
Ve většině případů je získání peněžního bonusu" na ruce " možné pouze po umístění na sazbách určité částky. Jak to funguje?
Řekněme, že za dobíjení účtu (vklad) ve výši 10 $ bookmaker slibuje hráč bonus ve výši 100% z vkladu, to znamená, že dalších 10 $ na účet. Podmínky akcií však vyžadují, aby se tento bonus hrál ve formě například pětinásobného obratu vložených prostředků. To znamená, že před stažením bonusových peněz je nutné umístit na sázky nejméně 50 $.
V případě bonusu za volnou sázku sázková kancelář účtuje na účet hráče určitou částku "virtuálních" peněz. Jediným způsobem, jak tuto částku využít, je její umístění na sazbách. V tomto případě opět stojí za to věnovat pozornost podmínkám akce: na bezplatnou sazbu mohou být kladeny vaše požadavky! Pokud je bezplatná sázka vyhrána, hráč obdrží na svůj účet pouze čistý zisk z ní - samotná částka volné sázky na skutečné peníze není převedena. Obvykle se tento zisk okamžitě stává k dispozici pro odstoupení od smlouvy, ale někdy to vyžaduje hraní.
Obrázek

Zpět na Události

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

{ BER_REG }
Berounský deník

Chyba: Nepodařilo se nalézt žádné zprávy

  • Reklama - ČR

cron