Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

Zrod nového webu...

jum
 
Příspěvky: 14
Registrován:
sob 23.srp 2008 17:26
Bydliště: Kralův Dvůr

Zrod nového webu...

Příspěvekod jum v sob 28.úno 2009 20:27

Byl jsem pravidelných návštěvníkem fóra Pod Dědem, ale po čase jsem nějak přestal docházet a teď jsem dostal upoutávku, že se něco děje... Prohlížím si stránky a vypadá to, že je vše celkem v normě, členů moc nepřibylo ani neubylo takže je asi vše v pořádku. Přesto si kladu otázku, co bych mohl udělat pro tento web, aby se zde fórum trochu rozhýbalo. Možná prvním krokem by bylo zviditelnit se prostřednictvím klasických médií, např. v Berounském deníku...
Pokusím se chvíli zase sledovat tyto stránky a pokud to půjde, budu se snažit i zapojit do jejich dění... :-)

jum
 
Příspěvky: 14
Registrován:
sob 23.srp 2008 17:26
Bydliště: Kralův Dvůr

Re: Zrod nového webu...

Příspěvekod jum v sob 28.úno 2009 20:30

Vidím, že jsem druhý, co se týče vložených příspěvků...

Cadecron
Site Admin
 
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 169
Registrován:
pon 11.srp 2008 01:03
Bydliště: Beroun

Re: Zrod nového webu...

Příspěvekod Cadecron v sob 28.úno 2009 21:58

Zdravím,
Váš návrh mě také napadl a již jsem i jednal. Mám slíbeno, že v dohledné době vyjde v jednom z berounských médií o Fóru článek. Trvalo to dlouho, ale přeci jen reklama je dost drahá, takže jsem se snažil najít co nejvýhodnější cestu propagace.
Co se týče aktivity na fóru, tak náhlý vzestup registrací od začátku roku byl způsoben spamovacími roboty, kterým se podařilo prolomit technologii ověřovacích kódů při registraci (týká se všech webů s fórem založeném na phpBB3). Tito uživatelé byli již odstraněni.

Cadecron

jum
 
Příspěvky: 14
Registrován:
sob 23.srp 2008 17:26
Bydliště: Kralův Dvůr

Re: Zrod nového webu...

Příspěvekod jum v pon 09.bře 2009 19:30

Dobrý večer,
to vám přeji, aby to s tou propagací fóra Pod Dědem vyšlo... Také web umístit do regionálních vyhledávačů, popř. umístit nějaký sponzorský banner na berounskou firmu, spolek či sdružení, např. komunitní aktivity nebo Farní Charita Beroun...
Nebo dát možnost najít důležité odkazy na idos, zákony, zpravodajství, vyhledávače, překladače, slovníky apd., aby měl člověk vše při ruce..
Nebo formulář s RSS: http://berounsky.denik.cz/rss/
Držím vám palce.
jum.

jum
 
Příspěvky: 14
Registrován:
sob 23.srp 2008 17:26
Bydliště: Kralův Dvůr

Re: Zrod nového webu...

Příspěvekod jum v pon 09.bře 2009 19:31

Kód: Vybrat vše
http://berounsky.denik.cz/rss/
http://berounsky.denik.cz/rss/

Luděk P.
 
Příspěvky: 3
Registrován:
stř 09.zář 2009 15:31

Re: Zrod nového webu...

Příspěvekod Luděk P. v stř 09.zář 2009 16:04

Dobrý web, ale návštěvnost či alespoň aktivita návštěvníků je jak koukám stále takřka nulová, doufám že se to teď po zmíňce v Berounském deníku trochu změní.
Co se mi trochu nelíbí je chaotičnost webu, třeba co se týče uživatelského účtu, bylo by dobré web trochu více zpřehlednit a zjednodušit (třeba vstup do Wiki skupiny). I design stránek není nic moc, chtělo by to něco modernějšího. Ale chápu že změna by byla hodně časově náročná a za současné návštěvnosti do toho zřejmě nepůjdete. Redakční systém na tvorbu článků zmiňovaný v jednom ze článků bych ale uvítal.
Mimochodem, proč není možno vytvářet články ve Wiki, ale je třeba o vytvoření zažádat?

Luděk P.

Cadecron
Site Admin
 
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 169
Registrován:
pon 11.srp 2008 01:03
Bydliště: Beroun

Re: Zrod nového webu...

Příspěvekod Cadecron v čtv 10.zář 2009 16:47

Web se stále vyvíjí, ale změna designu v současné době v plánu není. Co se vstupu do Wiki skupiny týče, tak to se ještě pokusím zautomatizovat, Wiki skupina byla založena jen proto, aby bylo systémy možno jednoduše propojit. Wiki je zamčena pro zákládání článků, protože má sloužit jako přehledná databanka, nikoli jako klasická Wikipedie, kdy si články hledáte. Do budoucna mám představu, že pro zakládání článků vytvořím skupinu správců. Ještě musím vytvořit nějaký rámec, co všechno by mělo ve Wiki být a jak uskupeno. Každý kdo by byl ochoten tento rámec dodržovat by se pak mohl stát správcem. Rámec dám ale samozřejmě nejprve k prodiskutování sem na fórum, bude ho tedy možné ovlivnit.

Cadecron
Site Admin
 
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 169
Registrován:
pon 11.srp 2008 01:03
Bydliště: Beroun

Re: Zrod nového webu...

Příspěvekod Cadecron v úte 17.lis 2009 15:08

Dnes proběhla v Berouně menší propagační akce, rozdáno bylo přes sto padesát lístků do poštovních schránek. Není to moc, ale pokud akce vzbudí alespoň menší odezvu budu v propagaci dále dle možností co nejdříve pokračovat. Pokud máte o regionální diskuzi zájem, dejte o sobě, prosím, vědět registrací.
;)

Cadecron

Cadecron
Site Admin
 
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 169
Registrován:
pon 11.srp 2008 01:03
Bydliště: Beroun

Re: Zrod nového webu...

Příspěvekod Cadecron v sob 10.dub 2010 23:52

Celková změna designu se stále neplánuje, ale postupně bude vylepšována právě přidaná možnost volby vnějšího pozadí a barvy orámování z několika motivů. Nyní si můžete vyzkoušet 3 nové motivy na Portálu a na Fóru. Stačí kurzorem myši zajet úplně nahoru do levého okraje stránky, zobrazí se nabídka motivů, kde si vyberte, klikněte a motiv se změní. Informace o vybraném motivu jsou u nepřihlášených uživatelů uloženy na vašem počítači 48 hodin, případně kratší dobu, pokud vymažete cookies. U přihlášených uživatelů se tato informace ukládá do databáze a motiv se aktivuje po každém přihlášení. Volba motivů bude postupně umožněna také v ostatních částech portálu. ;)

Obrázek

// 11.04.2010 01:34 EDIT: Doplněno


Zpět na poddedem.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

{ BER_REG }
Berounský deník

Chyba: Nepodařilo se nalézt žádné zprávy

  • Reklama - ČR

cron