Stránka 1 z 1

Volby do PS 2009 - půjdete volit?

PříspěvekNapsal: stř 09.zář 2009 16:16
od Luděk P.
Zajímalo by mě, jestli půjdete k volbám. Já osobně zatím nevím, žádnou z parlamentních stran ani TOP09 volit nehodlám, volit malé strany, které jsou hluboko pod 5% mi připadá zbytečné a žádná jiná strana, která by mohla dostat nejméně 3% na obzoru není, takže zřejmě ne.

Luděk P.

Re: Volby do PS 2009 - půjdete volit?

PříspěvekNapsal: čtv 10.zář 2009 16:28
od Cadecron
Zřejmě ano, jednu z neparlamentních stran. Zbytečné mi to nepřipadá, v těchto volbách sice téměř určitě hlas propadne, ale pro příští volby by mohlo více hlasů dané straně v těchto volbách znamenat přesvědčení dalších. Snad za 4 roky konečně lidem dojde, že současné strany vedou ČR slušně řečeno do háje.

Re: Volby do PS 2009 - půjdete volit?

PříspěvekNapsal: ned 14.úno 2010 15:46
od anka
Otázka koho volit je v těchto dnech už dost aktuální. Nemyslím, že nám zbývá vybrat ze stran, které jsou nyní v parlamentu, jsou pěkně profláklé a pro občana tu rozhodně nejsou. Dejme tedy šanci novým stranám, je tu totiž alespoň naděje, že věci půjdou jinak a doufejme, že lépe. Dát hlas stranám, které se tady v předchozích volebních obdobích znemožnily, mi připadá nenormální.

Re: Volby do PS 2009 - půjdete volit?

PříspěvekNapsal: čtv 18.úno 2010 11:40
od Petr Sudík
Musím říct, že po těch letech jsem z toho všeho dost znechucený a unavený. Každé volby slýchávám ve svém okolí, čtu na různých webech a fórech to samé- vždy se všichni dušují, jak budou volit menší neparlamentní strany, ale pokaždé to dopadne stejně, v PS pak vídáme furt ty samé ksichty, na které pak všichni celé další 4 roky svorně nadáváme.
Situace je tristní, pravice je rozštěpená do několika stran bez jasné vize (ona vlastně pravice v ČR už vlastně ani není) a pak už tu máme jen ČSSD a KSČM, jejichž program je očerňování úspěšných a pracovitých lidí, závist a nenávist, na kterou slyší ti jejich 30 korunoví voliči :cry:

Re: Volby do PS 2009 - půjdete volit?

PříspěvekNapsal: stř 31.bře 2010 10:34
od Cadecron
Šest důvodů, proč má smysl volit a Váš hlas malé straně nepropadne

František Matějka píše:Volič by rád změnu. Touží po ní a ví, že se bez ní nehneme dál. Přesto se paradoxně bojí otevřít změně, po které touží, dveře. Nikdo jiný to ale za něj udělat nemůže. Důvodem jeho obavy je pečlivě, parlamentními stranami, médii a rádoby politology, vykrmovaná obava z propadnutí hlasu.

Re: Volby do PS 2009 - půjdete volit?

PříspěvekNapsal: čtv 16.čer 2016 15:54
od Vtipy o práci
Zamysleme se nad tímto heslem, že hlas daný malé straně propadne - a pokud dám hlas velké straně, která pojede dál ve vyjetých kolejích a nic se nezmění, hlas snad nepropadne?