Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

Volby do PS 2009 - půjdete volit?

Luděk P.
 
Příspěvky: 3
Registrován:
stř 09.zář 2009 15:31

Volby do PS 2009 - půjdete volit?

Příspěvekod Luděk P. v stř 09.zář 2009 16:16

Zajímalo by mě, jestli půjdete k volbám. Já osobně zatím nevím, žádnou z parlamentních stran ani TOP09 volit nehodlám, volit malé strany, které jsou hluboko pod 5% mi připadá zbytečné a žádná jiná strana, která by mohla dostat nejméně 3% na obzoru není, takže zřejmě ne.

Luděk P.

Cadecron
Site Admin
 
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 169
Registrován:
pon 11.srp 2008 01:03
Bydliště: Beroun

Re: Volby do PS 2009 - půjdete volit?

Příspěvekod Cadecron v čtv 10.zář 2009 16:28

Zřejmě ano, jednu z neparlamentních stran. Zbytečné mi to nepřipadá, v těchto volbách sice téměř určitě hlas propadne, ale pro příští volby by mohlo více hlasů dané straně v těchto volbách znamenat přesvědčení dalších. Snad za 4 roky konečně lidem dojde, že současné strany vedou ČR slušně řečeno do háje.

anka
 

Re: Volby do PS 2009 - půjdete volit?

Příspěvekod anka v ned 14.úno 2010 15:46

Otázka koho volit je v těchto dnech už dost aktuální. Nemyslím, že nám zbývá vybrat ze stran, které jsou nyní v parlamentu, jsou pěkně profláklé a pro občana tu rozhodně nejsou. Dejme tedy šanci novým stranám, je tu totiž alespoň naděje, že věci půjdou jinak a doufejme, že lépe. Dát hlas stranám, které se tady v předchozích volebních obdobích znemožnily, mi připadá nenormální.

Petr Sudík
 

Re: Volby do PS 2009 - půjdete volit?

Příspěvekod Petr Sudík v čtv 18.úno 2010 11:40

Musím říct, že po těch letech jsem z toho všeho dost znechucený a unavený. Každé volby slýchávám ve svém okolí, čtu na různých webech a fórech to samé- vždy se všichni dušují, jak budou volit menší neparlamentní strany, ale pokaždé to dopadne stejně, v PS pak vídáme furt ty samé ksichty, na které pak všichni celé další 4 roky svorně nadáváme.
Situace je tristní, pravice je rozštěpená do několika stran bez jasné vize (ona vlastně pravice v ČR už vlastně ani není) a pak už tu máme jen ČSSD a KSČM, jejichž program je očerňování úspěšných a pracovitých lidí, závist a nenávist, na kterou slyší ti jejich 30 korunoví voliči :cry:

Cadecron
Site Admin
 
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 169
Registrován:
pon 11.srp 2008 01:03
Bydliště: Beroun

Re: Volby do PS 2009 - půjdete volit?

Příspěvekod Cadecron v stř 31.bře 2010 10:34

Šest důvodů, proč má smysl volit a Váš hlas malé straně nepropadne

František Matějka píše:Volič by rád změnu. Touží po ní a ví, že se bez ní nehneme dál. Přesto se paradoxně bojí otevřít změně, po které touží, dveře. Nikdo jiný to ale za něj udělat nemůže. Důvodem jeho obavy je pečlivě, parlamentními stranami, médii a rádoby politology, vykrmovaná obava z propadnutí hlasu.

Vtipy o práci
 
Příspěvky: 1
Registrován:
čtv 16.čer 2016 15:43

Re: Volby do PS 2009 - půjdete volit?

Příspěvekod Vtipy o práci v čtv 16.čer 2016 15:54

Zamysleme se nad tímto heslem, že hlas daný malé straně propadne - a pokud dám hlas velké straně, která pojede dál ve vyjetých kolejích a nic se nezmění, hlas snad nepropadne?
Čtu vtipy o práci a směji se.


Zpět na Všeobecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

{ BER_REG }
Berounský deník

V muzeu vystaví opuštěné psy a kočky
Karlštejn - V Muzeu betlémů v Karlštejně se 7. října uskuteční tradiční podzimní umísťovací výstava opuštěných koček. Pořádá ji občanské sdružení Podbrdsko už od roku 2013.  
Nové pacienty přijímá jen minimum zubařů
Berounsko - Celá republika se dlouhodobě potýká s nedostatkem zubních lékařů. Podle informací České stomatologické komory je na Berounsku málo zubařů už několik let. V evidenci oblastní stomatologické komory na Berounsku a Hořovicku je jich evidováno jen šestašedesát. Většina z nich má kartotéku pacientů plnou. Někteří léčí i několik tisíc pacientů a není se proto co divit, že nové nepřijímají.  
Modrý Beroun bude o Santorini
Beroun - V pivovaru Berounský medvěd se ve středu 20. září uskuteční další v pořadí už šestý cestovatelský večer Modrýho Berouna. 
Šest nejčastějších chyb při výběru toalety
Ačkoliv na toaletě strávíme dle průzkumů přibližně tři měsíce života, nevěnujeme jejímu výběru příliš pozornosti. Přitom se dá udělat mnoho chyb, kterých později litujeme. Přečtěte si 6 nejčastějších prohřešků, kterých se při výběru WC dopouštíme.


  • Reklama - ČR

cron