Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

Volby do PS 2009 - půjdete volit?

Luděk P.
 
Příspěvky: 3
Registrován:
stř 09.zář 2009 15:31

Volby do PS 2009 - půjdete volit?

Příspěvekod Luděk P. v stř 09.zář 2009 16:16

Zajímalo by mě, jestli půjdete k volbám. Já osobně zatím nevím, žádnou z parlamentních stran ani TOP09 volit nehodlám, volit malé strany, které jsou hluboko pod 5% mi připadá zbytečné a žádná jiná strana, která by mohla dostat nejméně 3% na obzoru není, takže zřejmě ne.

Luděk P.

Cadecron
Site Admin
 
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 169
Registrován:
pon 11.srp 2008 01:03
Bydliště: Beroun

Re: Volby do PS 2009 - půjdete volit?

Příspěvekod Cadecron v čtv 10.zář 2009 16:28

Zřejmě ano, jednu z neparlamentních stran. Zbytečné mi to nepřipadá, v těchto volbách sice téměř určitě hlas propadne, ale pro příští volby by mohlo více hlasů dané straně v těchto volbách znamenat přesvědčení dalších. Snad za 4 roky konečně lidem dojde, že současné strany vedou ČR slušně řečeno do háje.

anka
 

Re: Volby do PS 2009 - půjdete volit?

Příspěvekod anka v ned 14.úno 2010 15:46

Otázka koho volit je v těchto dnech už dost aktuální. Nemyslím, že nám zbývá vybrat ze stran, které jsou nyní v parlamentu, jsou pěkně profláklé a pro občana tu rozhodně nejsou. Dejme tedy šanci novým stranám, je tu totiž alespoň naděje, že věci půjdou jinak a doufejme, že lépe. Dát hlas stranám, které se tady v předchozích volebních obdobích znemožnily, mi připadá nenormální.

Petr Sudík
 

Re: Volby do PS 2009 - půjdete volit?

Příspěvekod Petr Sudík v čtv 18.úno 2010 11:40

Musím říct, že po těch letech jsem z toho všeho dost znechucený a unavený. Každé volby slýchávám ve svém okolí, čtu na různých webech a fórech to samé- vždy se všichni dušují, jak budou volit menší neparlamentní strany, ale pokaždé to dopadne stejně, v PS pak vídáme furt ty samé ksichty, na které pak všichni celé další 4 roky svorně nadáváme.
Situace je tristní, pravice je rozštěpená do několika stran bez jasné vize (ona vlastně pravice v ČR už vlastně ani není) a pak už tu máme jen ČSSD a KSČM, jejichž program je očerňování úspěšných a pracovitých lidí, závist a nenávist, na kterou slyší ti jejich 30 korunoví voliči :cry:

Cadecron
Site Admin
 
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 169
Registrován:
pon 11.srp 2008 01:03
Bydliště: Beroun

Re: Volby do PS 2009 - půjdete volit?

Příspěvekod Cadecron v stř 31.bře 2010 10:34

Šest důvodů, proč má smysl volit a Váš hlas malé straně nepropadne

František Matějka píše:Volič by rád změnu. Touží po ní a ví, že se bez ní nehneme dál. Přesto se paradoxně bojí otevřít změně, po které touží, dveře. Nikdo jiný to ale za něj udělat nemůže. Důvodem jeho obavy je pečlivě, parlamentními stranami, médii a rádoby politology, vykrmovaná obava z propadnutí hlasu.

Vtipy o práci
 
Příspěvky: 1
Registrován:
čtv 16.čer 2016 15:43

Re: Volby do PS 2009 - půjdete volit?

Příspěvekod Vtipy o práci v čtv 16.čer 2016 15:54

Zamysleme se nad tímto heslem, že hlas daný malé straně propadne - a pokud dám hlas velké straně, která pojede dál ve vyjetých kolejích a nic se nezmění, hlas snad nepropadne?
Čtu vtipy o práci a směji se.


Zpět na Všeobecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

{ BER_REG }
Berounský deník

Chyba: Nepodařilo se nalézt žádné zprávy

  • Reklama - ČR

cron