Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

Návrhy a připomínky

jum
 
Příspěvky: 14
Registrován:
sob 23.srp 2008 17:26
Bydliště: Kralův Dvůr

Návrhy a připomínky

Příspěvekod jum v sob 23.srp 2008 19:06

Dobrý podvečer,
uvítal bych alespoň v rozjezdové době nového webu diskusní fórum Návrhy a reakce či připomínky, a to jako veřejnou zpětnou vazbu od návštěvníků pro administrátora, webmastr či realizátora.
Také bych ocenil kontaktní údaje a odkaz na realizátora projektu nebo redakční radu.
Také mi není jasné, kdo je či se může stát globálním moderátorem nebo jaká jsou kritéria pro to, stát se moderátorem či dopisovatelem?
Můžeme čekat další vývoj webu nebo se bude jednat pouze o diskusní fórum? Reaguji na Bazar, který mne zaujal a dává tušit další možnosti, jako např. fungování chat a třeba seznamky.
Já vím, ono se to takto radí, sám vím, co obnáší, rozjíždět takový nový projekt...

Přeji Vám hodně zdaru a držím palce.
jum

PS: Když jsem se snažil odepsat přímo soukromou zprávu Cadecron, nahlásilo mi to: Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 1966080 bytes) in /DISK5/WWW/poddedem.cz/forum/includes/utf/data/utf_compatibility_decomp.php on line 2

Cadecron
Site Admin
 
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 169
Registrován:
pon 11.srp 2008 01:03
Bydliště: Beroun

Re: Návrhy a připomínky

Příspěvekod Cadecron v ned 24.srp 2008 10:02

Ad. návrhy - děkuji, založeno v sekci poddedem.cz
Ad. kontakt - pište mi prosím pomocí SZ, realizátor je alespoň prozatím jednotlivec, redakční rada tudíž není
Ad. moderátor - moderátor spravuje obsah fóra (témata a příspěvky zamyká, přesunuje, maže atd.), globální moderátor spravuje všechny sekce na fóru. Nyní vykonávám tuto funkci v rámci administrátora sám, u větších projektů, kde administrátor na udržení kvality fóra nestačí se moderátory stávají spolurealizátoři projektu či v případě nabídky a zájmu velmi aktivní a prověření čtenáři
Ad. rozšíření - záleží na úspěchu fóra. O seznamce jsem uvažoval, pokud bude zájem bude vytvořena
Ad. chyba - prověřím, možná se mohlo jednat o krátký výpadek hostingu, zatím je tento web umístěn na neplaceném hostingu, který není 100% stabilní

jum
 
Příspěvky: 14
Registrován:
sob 23.srp 2008 17:26
Bydliště: Kralův Dvůr

Re: Návrhy a připomínky

Příspěvekod jum v ned 24.srp 2008 18:58

Děkuji za obsáhlou odpověď, budu sledovat další vývoj webu a věřím, že po prázdninách se rozhodne, kam bude směřovat...
Pokoušel jsem se vložit fotografii.jpg jako přílohu, což se mi nezdařilo (Spojení se serverem bylo v průběhu načítání stránky ukončeno...

Zkusím to jindy.

Cadecron
Site Admin
 
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 169
Registrován:
pon 11.srp 2008 01:03
Bydliště: Beroun

Re: Návrhy a připomínky

Příspěvekod Cadecron v ned 24.srp 2008 20:12

Doporučuji použít nějaký obrázkový hosting (http://www.imageshack.us).

Viz. viewtopic.php?f=13&t=28

Cadecron
Site Admin
 
Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 169
Registrován:
pon 11.srp 2008 01:03
Bydliště: Beroun

Re: Návrhy a připomínky

Příspěvekod Cadecron v úte 26.srp 2008 00:02

Pokračujte zde - viewtopic.php?f=13&t=41


Zpět na Všeobecná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

{ BER_REG }
Berounský deník

Chyba: Nepodařilo se nalézt žádné zprávy

  • Reklama - ČR

cron