Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

HOTfórum Pod Dědem (auta, pařby, holky) a Chat @ Pod Dědem

Odeslat odpověď


Vložte PIN přesně tak, jak ho vidíte na obrázku.
51
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: HOTfórum Pod Dědem (auta, pařby, holky) a Chat @ Pod Dědem

HOTfórum Pod Dědem (auta, pařby, holky) a Chat @ Pod Dědem

Příspěvek od Cadecron v ned 10.led 2010 18:23

Na adrese http://hot.poddedem.cz, jinak přístupné přes rozbalovací nabídku Více v navigačním panelu pod položkou HOTfórum, najdete nové regionální fórum "HOTfórum Pod Dědem" zaměřené oproti Fóru primárně na zábavu a "volný pokec". Sekce s názvem Riders - rychlá kola, Music, Holky nebo Bary mluví za vše. Sekce Bary na Berounsku a Bary na Hořovicku jsou v současné době otevřené pro přispívání i návštěvníkům, pro přispívání do ostatních sekcí je třeba uživatelský účet na Fóru. Po přihlášení se také zpřístupní další sekce z kategorie "Studentské kalební skupiny".

Kromě "pokecu" na HOTfóru bych Vás rád pozval na nový MultiCHAT ( http://chat.poddedem.cz), opět pod nabídkou Více. MultiCHAT jsou 4 chatovací místnosti v jednom, které nejsou v provozu celý den, ale vždy pouze od 19:30 (19:25) do 20:00 (20:05).

Technických problémy a přání týkající se HOTfóra a MultiCHATu můžete sdělovat v tomto tématu. Pro diskutování o správě obsahu HOTfóra je vyčleněna na HOTfóru systémová sekce.

Nahoru

Berounský deník

Chyba: Nepodařilo se nalézt žádné zprávy

  • Reklama - ČR